Aktualności

news-konf_wyroz

Cyfrowa Szkoła zaprasza na konferencje edukacyjne

Portal Cyfrowa Szkoła i sklep edukacyjny Edu-Market zapraszają na konferencje edukacyjne odbywające się w pierwszym kwartale 2017 roku. W pierwszych dniach marca (03-04.03.2017) odwiedzimy Kraków i XIV Ogólnopolską Konferencję Kadry… Więcej »

news_strona_EDU_Ms

Nowoczesna edukacja XXI wieku z Microsoft

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą odsłoną strony Microsoft poświęconą edukacji. Dotychczasowa strona przeszła duże przemiany, dzięki czemu obecnie możemy w bardzo wygodny i przejrzysty sposób zapoznać się z najnowszymi… Więcej »

stf_02_2017

Komputery dla szkół w znakomitych cenach.

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty dla szkół „Back to School”! Razem z firmą HP i Microsoft w ramach akcji „Back to School”  oferujemy w znakomitych cenach komputery dla szkół!… Więcej »

TechLearning_Award_of_Excellence

ClassFlow z nagrodą Tech & Learning’s w USA

Z przyjemnością informujemy Państwa o przyznanym w USA wyróżnieniu dla oprogramowania ClasFlow firmy Promethean w 34 edycji prestiżowego konkursu edukacyjnego Tech & Learning’s. Dokładnie rok temu, oprogramowanie ClassFlow, otrzymało w… Więcej »

ClassFlowNEWS_

Promethean ClassFlow z prestiżową nagrodą Worlddidac Award 2016

Oprogramowanie ClassFlow firmy Promethean zdobyło prestiżową nagrodę Worlddidac Award 2016. W konkursie Worlddidac nagradza się produkty edukacyjne wysokiej jakości, wspierające w nowoczesny sposób procesy uczenia się. Przez ponad 30 lat,… Więcej »

bts

Kampania Microsoft dla szkół „Back to School”.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą „Back to School”, która skierowana jest do wszystkich szkół w Polsce. Microsoft wraz z producentami sprzętu komputerowego przygotował dedykowaną ofertę, która jest odpowiedzią na aktualne… Więcej »

News_ActivPanel

Promethean ActivPanel z największym udziałem sprzedaży w USA

Według danych Futuresource Consulting Ltd., (niezależnej, globalnej firmy badawczej, która monitoruje rynek i m. in. zapotrzebowanie na wyświetlacze interaktywne) monitory interaktywne Promethean ActivPanel są obecnie najbardziej preferowanym modelem w szkołach… Więcej »

News_promethean

Promethean i ARHT Media prezentują HumaGrams.

W dniach 7-10 czerwca odbyła się konferencja dla wykładowców i nauczycieli z amerykańskiego stanu Texas. Uczestnicy mieli możliwość doświadczyć technologii, którą wcześniej mogli oglądać tylko w filmach science-fiction – przemówienie… Więcej »

Win10NEWS

Poznaj emulator Microsoft Windows 10

Windows 10 święci tryumfy i stopniowo staje się podstawowym system milionów użytkowników na całym świecie. Dla niezdecydowanych jeszcze do przejścia na  ten nowy system Microsoft powstała specjalna strona „Windows 10… Więcej »

ClassFlow

Promethean ClassFlow nominowane w konkursie SIIA CODiE.

Miesiąc maj przyniósł kolejne dobre informacje dla firmy Promethean. W prestiżowym konkursie SIIA CODiE Awards oprogramowanie ClassFlow zostało nominowane do nagród w 4 kategoriach: – Best Authoring/ Development Tool, –… Więcej »

ClassFlow_logo

Oprogramowanie Promethean ClassFlow wyróżnione na targach edukacyjnych GESS w Dubaju.

W miesiącu marcu światową stolicą edukacji stał się Dubaj. W mieście zorganizowano mnóstwo imprez poświęconych edukacji w wymiarze regionalnym jaki i globalnym, a w tym: konkurs Global Teachers Prize (nazywany… Więcej »

EDU_Market_03_2016 (6)

Cyfrowaszkola.org i edu-market.pl na marcowych EDU imprezach.

W minionym miesiącu braliśmy udział w dwóch imprezach: konferencji i targach edukacyjnych. W dniach 14-15 marca uczestniczyliśmy w konferencji Nowoczesny Dyrektor, a kilka dni później w poznańskim Salonie Wyposażenia Szkół… Więcej »

zap_wyroz

Kampania optymalizacji oprogramowania dla szkół w programie Microsoft SAM (Software Asset Management)

Szanowni Państwo, w związku z narastającą w ostatnim czasie liczbą przypadków wykrycia nielegalnego oprogramowania, zachęcamy Państwa do zapoznania się z programem optymalizacji oprogramowania Microsoft. Program ma na celu bezpłatną ocenę… Więcej »

gazetka

Gazetka dla szkół.

Zapraszamy do pobrania elektronicznej wersji naszej gazetki promocyjnej! Znajdą tam Państwo nasze najnowsze rozwiązania dla edukacji, atrakcyjną ofertę oprogramowania Microsoft i wiele innych ciekawych propozycji.

01

Nowa generacja Promethean ActivWall

Globalny lider rozwiązań technologicznych dla edukacji, firma Promethean wprowadza na rynek nową generację systemu interaktywnego ActivWall. ActivWall z nowej linii jest zaprojektowany jako kompleksowe rozwiązanie do uczenia się i współpracy… Więcej »

Sway

„Sway” – darmowy pomocnik nauczyciela od Microsoft

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą wersją aplikacji firmy Microsoft „Sway”. Sway to internetowa aplikacja będąca częścią pakietu Office, nie wymagająca subskrypcji Office 365. Program posiada wszechstronne możliwości w kwestii… Więcej »

planet_new_logo_noTag

Promethean Planet ma już 2 mln użytkowników

Portal Promethean Planet zanotował przekroczenie 2 000 000 milionów aktywnych członków z całego świata. Promethean Planet to jeden z największych na świecie portali dedykowanych społeczności edukacyjnej i nowym technologiom w… Więcej »

epodrecznik

E-podręczniki kolejny element cyfrowej rewolucji

Ministerstwo Edukacji Narodowej poinformowało o zakończeniu prac nad czterdziestoma e-podręcznikami. Podręczniki dostępne są poprzez specjalną stronę MEN www.epodreczniki.pl. Z e-podręczników można korzystać w każdej chwili, w każdym miejscu, w Polsce i… Więcej »

DEN1

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom i naszym partnerom.  Zachęcamy do dalszego aktywnego działania z nami i rozwijania programu cyfryzacji polskich szkół.

office2016_lp

Office 2016 dla edukacji

Firma Microsoft wprowadziła do swojej oferty nową wersję pakietu Office 2016. Jednostki edukacyjne mogą skorzystać z doskonałego poziomu cenowego licencji Office 2016 i zakupić je w programie licencyjnym Microsoft Open… Więcej »

Wyniki sondażu online – Cyfrowa szkoła i E-podręczniki

Ministerstwo Edukacji Narodowej na swojej stronie poświeconej programowi „Cyfrowa Szkoła” opublikowało wyniki sonadażu on-line, zorganizowanego przez MEN w październiku i listopadzie 2012 r. . Uzyskane informacje potwierdzają potrzebę wprowadzania technologii informacyjno-komunikacyjnych do szkół. Sygnalizują ją… Więcej »

UWAGA ZMIANA TERMINÓW !!! Konferencje dla dyrektorów szkół i organów prowadzących zakwalifikowanych do „Cyfrowej szkoły”

Ponieważ chcielibyśmy aby w konferencjach uczestniczyło jak najwięcej zainteresowanych osób, w odpowiedzi na prośby wielu szkół, zdecydowaliśmy się zmienić terminy konferencji. W związku z powyższym, konferencje planowane w terminach 12-14 czerwca,  NIE ODBĘDĄ SIĘ ,… Więcej »

Konferencje dla dyrektorów szkół i organów prowadzących zakwalifikowanych do „Cyfrowej szkoły”

Rusza cykl konferencji dla dyrektorów szkół i przedstawicieli organów prowadzących zakwalifikowanych do programu „Cyfrowa szkoła”. Osoby uczestniczące w spotkaniach będą mogły poznać , sprawdzić, przysłowiowo  „dotknąć” sprzęt dedykowany do projektu… Więcej »

Listy szkół zakwalifikowanych do programu „Cyfrowa Szkoła”

Na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej pojawiły się listy szkół zakwalifikowanych do programu „Cyfrowa Szkoła”. Poniżej przedstawiamy listy wylosowanych szkół opublikowane na stronie Ministerstwa. Województwo Dolnośląskie: Nazwa szkoły Miejscowość Wybrany wariant Szkoła… Więcej »

Liczba wniosków szkół i organów prowadzących o udzielenie wsparcia finansowego złożonych do wojewodów.

Na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej pojawiła sie informacja dotycząca liczby wniosków, szkół i organów prowadzących, złożonych do wojewodów: (…)Wnioski złożyło aż 46 procent organów prowadzących. Dotyczyły one 3507 publicznych szkół… Więcej »

Punkty konsultacyjne i formularze wniosków

W dniu 13 kwietnia Ministerstwo Edukacji Narodowej umieściło na dedykowanej do programy stronie www.cyfrowaszkola.men.gov.pl informacje o uruchomieniu w każdym z województw punktów konsultacyjnych Rządowego  programu „Cyfrowa szkoła”. Poniżej link do… Więcej »

Wzór wniosku jaki organ prowadzący składa wojewodzie i modyfikacja wniosku składanego przez dyrektorów szkół do organów prowadzących

W zakładce WNIOSEK umieściliśmy wzór wniosku jaki organ prowadzący składa do wojewody. Dokonaliśmy też modyfikacji wniosku jaki dyrektorzy szkół składają do organów prowadzących. Modyfikacja dotyczy pakietu elementów sieciowych. Pakiet ten… Więcej »

Wzór wniosku składanego przez dyrektorów szkół – do pobrania

W zakładce „Wniosek” umieścilismy wzór wniosku do pobrania, jaki dyrektorzy szkół składaja do organów prowadzących. Plik z rozszerzeniem .docx dostępny jest w wersji edytowalnej.

Zakładka „Cyfrowa szkoła” na stronie MEN

Na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej http://www.men.gov.pl została utworzona zakładka „Cyfrowa szkoła” prowadząca do  dedykowanej dla programu „Cyfrowa szkoła” strony http://www.cyfrowaszkola.men.gov.pl . Umieszczone są tam wszystkie informacje dotyczące programu, aktualne dokumenty, role i zadania organów… Więcej »

Projekt rozporządzenia zatwierdzony przez Radę Ministrów – już dostępny

Na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej  opublikowano najnowszą wersję projektu rozporządzenia dotyczącego programu ” Cyfrowa szkola”. Dokument ten został przyjęty przez Radę Ministrów z uwzględnieniem ustaleń Rady Ministrów z posiedzenia w dniu 3 kwietnia… Więcej »

Rada Ministrów przyjęła program „Cyfrowa szkoła”

Rada Ministrów podjęła dziś (3 kwietnia) uchwałę w sprawie „Rządowego programu rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych – Cyfrowa szkoła” oraz wydała rozporządzenie w sprawie warunków,… Więcej »

Nowa wersja rozporządzenia dotycząca programu Cyfrowa szkoła

W dniu dzisiejszym pojawiła się nowa wersja projektu rozporządzenia dotycząca programu Cyfrowa szkoła. Projekt z dnia 27.03.2012 uwzględnia poprawki i modyfikacje jakie zostały wniesione w ramach obrad przez Stały Komitet Rady Ministrów. Zmianie… Więcej »

Komunikat Ministerstwa Edukacji Narodowej – „Cyfrowa szkoła” na finiszu prac legislacyjnych

Stały Komitet Rady Ministrów przyjął 23 marca i rekomendował Radzie Ministrów projekt pilotażu Rządowego programu rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych „Cyfrowa szkoła”, a także towarzyszący… Więcej »

Nowa wersja rozporządzenia Cyfrowa Szkoła

Pojawiła się nowa wersja projektu rozporządzenia a wraz z nią zmieniono harmonogram realizacji projektu. Poniżej przedstawiamy zmiany jakie zostały wprowadzone w planowanym harmonogramie realizacji programu „Cyfrowa szkoła” do dnia 11 kwietnia 2012… Więcej »

Strona Cyfrowa Szkoła ma charakter informacyjny i powstała by wspierać szkoły w wyborze nowoczesnych technologii dla edukacji.
Właścicielem portalu jest firma Incom Group S.A.. Strona zawiera treści handlowe.

Copyright © 2012 - 2017 Incom Group S.A. | Polityka prywatności i informacje o cookies

[X]
Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.