Nowoczesna edukacja XXI wieku z Microsoft

Luty 07, 2017

news_strona_EDU_Ms

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą odsłoną strony Microsoft poświęconą edukacji.
Dotychczasowa strona przeszła duże przemiany, dzięki czemu obecnie możemy w bardzo wygodny i przejrzysty sposób zapoznać się z najnowszymi produktami tej firmy.

Odwiedzenie portalu poszerzy Państwa wiedzę i pozwoli zapoznać się z rozwiązaniami Microsoft dla edukacji prezentowanymi również w naszym portalu Cyfrowa Szkoła i oferowanymi w sklepie edu-market.pl.

Na stornie znajdziemy opisane wszelkie aspekty pakietu Office 365 dla edukacji, wyczerpujący opis możliwości i zastosowań programu Skype w edukacji, szeroką gamę porad dla chcących rozwijać swoje umiejętności kodowania, a także całą gamę historii z placówek edukacyjnych całego świata, gdzie zastosowano rozwiązania Microsoft, które w sprzedaży oferuje edu-market.pl. Nie zabrakło też informacji o najnowszym systemie operacyjnym Microsoft Windows 10 Education.

Dodatkowo na stronie zamieszczono również olbrzymi zbiór zasobów i materiałów, dla wszystkich, którzy chcą przekształcić swoją placówkę edukacyjną w nowoczesną cyfrową jednostkę XXI wieku, stymulującą wszechstronny rozwój ucznia. Nowoczesny nauczyciel może zarejestrować się na platformie Microsoft Educator Community i wymieniać doświadczenia, kursy i materiały z nauczycielami zajmującymi się cyfrową edukacją na całym świecie.

Jeżeli jakieś rozwiązanie zainteresuje Państwa zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Pomożemy w każdej kwestii związanej z rozwiązaniami Microsoft dla edukacji.

Klikając w ten link lub obrazek na górze strony przeniesiecie się Państwo na stronę Microsoft.


Strona Cyfrowa Szkoła ma charakter informacyjny i powstała by wspierać szkoły w wyborze nowoczesnych technologii dla edukacji.
Właścicielem portalu jest firma Incom Group S.A.. Strona zawiera treści handlowe.

Copyright © 2012 - 2017 Incom Group S.A. | Polityka prywatności i informacje o cookies

[X]
Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.