Oprogramowanie Promethean ClassFlow wyróżnione na targach edukacyjnych GESS w Dubaju.

Kwiecień 06, 2016

ClassFlow_logoW miesiącu marcu światową stolicą edukacji stał się Dubaj. W mieście zorganizowano mnóstwo imprez poświęconych edukacji w wymiarze regionalnym jaki i globalnym, a w tym: konkurs Global Teachers Prize (nazywany edukacyjnymi noblami) i największe w Zjednoczonych Emiratach Arabskich targi edukacyjne GESS, czyli Global Educational Supplies & Solutions.

Targi Global Educational Supplies & Solutions to impreza w której udział brały najlepsze firmy z całego świata zajmujące się rozwiązaniami dla edukacji.
Podczas targów zostały wręczone prestiżowe nagrody w wielu kategoriach, uznawane przez wielu za jedne z najważniejszych wyróżnień branży edukacyjnej w tym regionie świata.

Na targach GESS nie zabrakło firmy Promethean, która zdobyła nagrodę w kategorii Product Innovation Awards – za znakomite oprogramowanie ClassFlow. Jest to kolejne prestiżowe wyróżnienie dla tego produktu pokazujące jak mocno firma Promethean realizuje idę tworzenia innowacyjnych i zarazem profesjonalnych rozwiązań dla edukacji.

ClassFlow to oprogramowanie dzięki któremu nauczyciele mogą tworzyć i prowadzić nowoczesne lekcje bez żadnych ograniczeń. Program działa całkowicie niezależne od urządzenia i jego systemu operacyjnego, może być używany w klasie jednocześnie przez wiele różnych platform (np. Windows, Linux, IOS, Android) i urządzeń (np. laptop, tablet czy smartfon).
Oprogramowanie doskonale integruje pracę różnych urządzeń razem z tablicą interaktywną lub monitorem.

Firma Promethean oferuje pełną obsługę programu w języku polskim, a dodatkowo dla kadry nauczycielskiej jest on oferowany za darmo.

Strona programu ClassFlow:
https://classflow.com/classflow/

Strona targów GESS:
http://www.gessawards.com/
Strona Global Teachers Prize:
http://www.globalteacherprize.org/

Strona Cyfrowa Szkoła ma charakter informacyjny i powstała by wspierać szkoły w wyborze nowoczesnych technologii dla edukacji.
Właścicielem portalu jest firma Incom Group S.A.. Strona zawiera treści handlowe.

Copyright © 2012 - 2017 Incom Group S.A. | Polityka prywatności i informacje o cookies

[X]
Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.